Андроїд приставка сьогодні є невід'ємним атрибутом сучасної людини. З огляду на стрімкий ривок розвитку сучасних технологій, щорічно з'являється все більша кількість цікавих і унікальних гаджетів, які поступово стають звичними для всіх. Кожне нове пристрій несе в собі унікальні можливості, які, найчастіше, спрямовані на полегшення життя людини і створення певного комфорту.
Якщо врахувати, що Андроїд приставка для телевізора здатна перетворити звичайний телевізор в щось подібне великому планшету, питання про актуальність і доцільність її купівлі відпаде автоматично. За допомогою цього механізму кожен користувач має право самостійно вибирати, які програми і додатки встановити на свій телевізор. Головне, щоб було доступно підключення до інтернет.

Пропонуємо ознайомитися з її основними характеристиками!

Смарт ТВ приставка являє собою невеликий комп'ютер, монітором для якого стане ваш телевізор. Працює цей девайс під управлінням операційної системи Android, яка за останні роки зуміла сподобатися багатьом користувачам смартфонів і планшетів. За допомогою даного гаджета ваш телевізор придбає всі функції класичного планшета або кишенькового комп'ютера. На телевізорі можна буде дивитися фільми і відео ролики з інтернету, слухати улюблену музику, спілкуватися в соціальних мережах, працювати, дивитися IPTV і виконувати безліч інших функцій.

Чому вигідно купити Андроїд приставку?

Переваги подібної покупки очевидні. За допомогою даного девайса ви не тільки отримуєте зручність в користуванні телевізором, але й заощаджуєте гроші на покупку dvd-плеєра і планшета, так як смарт ТВ приставка виконує ті ж функції, що і згадані пристрої.

Купити смарт ТВ приставку для телевізора можна з тієї причини, що вона має компактні габарити. Як правило, розмір подібного гаджета не перевищує габаритів невеликої книжки. До пристрою підключається всього 2 шнура: HDMI для підключення до телевізора і блоку живлення.
Варто відзначити, що приставка смарт ТВ володіє значним асортиментом моделей які часто називають ТВ приставка, TV Box, Android Smart TV, mini pc, android mini pc, android tv. Кожен користувач може підібрати для себе оптимальну варіант даного пристрою, грунтуючись на його процесорі, кількості підтримуваних аудіо і відео форматів, спектрі виконуваних функції і дизайні.

ТВ приставка на Android може використовуватися в різних сферах людського життя, наприклад:

  • готельно-ресторанний бізнес;
  • при проведенні презентація або тренінгів;
  • як ігрова приставка;
  • в якості робочого комп'ютера;
  • для перегляду фільмів і відео роликів Full HD якості;
  • для перегляду телебачення через інтернет.

Якщо ви вирішили купити Андроїд ТВ приставку, то ніколи не пошкодуєте про свій вибір. Ви можете купити ТВ приставки в Києві, Харкові, Дніпрі та доставкою по Україні. Це незамінний аксесуар для сучасного, розвиненого і цілеспрямовану людину, якому важливий комфорт і економія свого часу.