Більшість наших клієнтів вже знайомі з попередньою версією NEXON X8, яка зарекомендувала себе як надійний і продуктивний ТВ бокс, що відрізняється високою якістю зображення, покращеною системою охолодження і стабільним WiFi з'єднанням. Оскільки, з року в рік йде стрімке зростання технологій, ми також завжди намагаємося покращувати наш модельний ряд. Тож хочемо представити Вам оновлену версію даної моделі, до якої ми готувалися останній рік – нова NEXON X8 на Android TV 12

Особливості Смарт ТВ Приставки NEXON X8

Приставка працює на базі нового потужного процесора Allwinner H618 з чотирма ядрами Cortex A53 та графікою Mali-G31MP2 Поєднання даної конфігурації у приставці NEXON X8 створює відповідний баланс продуктивності, потужності та відповідає високим вимогам користувача. Процесор підтримує відеокодек VP9, який вміє швидко кодувати відеоматеріали з розміром кадру до 4K (2160p), при цьому забезпечує набагато кращу якість і вищий рівень стиснення. В результаті Ви можете переглядати відео кращої якості з низькою пропускною здатністю. Приставка NEXON X8 підтримує технологію HDR (HDR10, 10+, HLG), яка покращує деталізацію зображення в темних і світлих сценах. Вона робить картинку на екрані більш природною та реалістичною навіть у широкому діапазоні контрастності. 

Сучасний Android TV 12

Варто відмітити, що пристрій працює на новій Android TV 12, що наповнена новими функціями для більш комфортного використання, яких немає у звичайному Android:

  • простий інтерфейс та мінімум налаштувань;
  • управління системою інтуїтивно зрозуміле та є підтримка Google Assistant для голосового пошуку та керування;
  • оптимізований пошук контенту – просто та легко шукати фільми, серіали та інший медіаконтент. Є рекомендації;
  • додатки, створені з урахуванням великих екранів, параметрiв Вашого телевiзора та сценаріїв поведінки користувачів.

Новi технологiї – WiFi 6 та Bluetooth 5.0

У Смарт ТВ Приставці NEXON X8 встановлено потужний інтернет модуль стандарту WiFi 6, який підтримує мережі 2,4 ГГц + 5 ГГц Адже, поступово користувач почав споживати більше контенту, зросла роздільна здатність відео, зростає популярність стрімінгових сервісів. Це призвело до необхідності збільшити продуктивність медіаплеєру, щоб встигати обробляти весь потік даних та забезпечити найбільшу швидкість інтернету. Тому у Смарт ТВ Приставці NEXON X8 використовується технологія 2T2R, яка забезпечує більш ефективну роботу бездротової мережі - особливо там, де вже працює багато клієнтських пристроїв та інших точок доступу. Також ТВ бокс оснащений останньою версією Bluetooth 5.0, що має більший радіус дії та швидкість передачі. 

До комплекту Смарт Приставки NEXON X8 входить новий фірмовий Bluetooth пульт NEXON B16. Він має сучасний дизайн, клавiшi запуску основних програм та вбудований мікрофон для голосового пошуку. Підключається по Bluetooth автоматично при першому запуску ТВ боксу. Важливо, що система Android TV побудована адаптовано пiд пульт з голосовим керуванням, що робить використання приставки мксимально зручним та простим. 

Ефективна система охолодження

Оскiльки, медiаплеєр NEXON X8 оснащений досить серйозним процесор Allwinner H618, для його безперебійної роботи навіть при максимальному навантаженнi реалізовано ефективне охолодження. Приставка має пасивне повітряне охолодження центрального і графічного процесорів, тому обладнана алюмінієвим радiатором з високою ефективністю відведення тепла при низькій швидкості повітряного потоку. Вiн застосовується для побудови безшумного процесу роботу ТВ боксу. Для мінімізації можливості перегріву процесора та інших елементів в електроніці, у корпусі пристрою є багато акуратних дифузорів задля забезпечення циркуляції повітряних мас.

ТВ бокс NEXON X8 – це поєднання іновацій та зручності

Потужний процесор Allwinner H618 та передова операційна система Android TV 12 забезпечують неймовірну швидкість роботи та плавність відтворення контенту. Приставка має високу продуктивність за дуже приємною ціною!

Потужний процесор і хороший обсяг оперативної пам'яті легко справляється з потоковим відтворенням відео у високій роздільній здатності 4K через всі популярні сервіси та стрімінговi платформи, якщо роутер та провайдер забезпечують достатню швидкість iнтернету. Крім цього,  Ви можете встановити будь-які програми з Google Play або у форматі .APK з флеш картки чи іншого носія. А простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує комфортне та легке керування, дозволяючи Вам зосередитися на найголовнішому – насолоді контентом.