World of Tanks Blitz - маленький формат великої гри!

Багатий геймплей і величезний арсенал техніки

Вас чекає вражаючий арсенал легендарних сталевих машин: легкі, середні і важкі танки, САУ і ПТ-САУ. Кожен клас має унікальні ігрові характеристики і відрізняється своїм індивідуальним стилем ведення бою.

Різноманітність бойових локацій

Широке поле або вузькі вулички європейського міста, прості американські хайвеї або спекотні дюни Середньої Азії - кожна ігрова локація неповторна і пропонує гравцеві унікальні умови для ведення тактичної гри.

Iсторична достовірність

Кожна деталь гри наскрізь просякнута історією. Зовнішній вигляд машин, модель нанесення шкоди, швидкісні і бойові характеристики ретельно відтворені за архівними документами і відповідають реальній технічної документації.

Особливості гри

Більше про гру

  • Боріться в форматі "7 на 7" в поодинці або з друзями, досліджуйте і покращуйте броньовану техніку, застосовуйте різні тактики і перемагайте. Вибирайте танк - і в бій! Грати можна як на приставках з операційною системою Android, так і Android TV. З операційною системою Android TV та максимальними запасами оперативної пам'яті Вам підійде ТВ бокс KM6 Deluxe.
  • Опрацьована система розвитку. Досліджуйте техніку від танків I рівня до монструозних машин X рівня. Міняйте гармати, налаштовуйте обладнання, наносите камуфляж - підберіть машину під свій стиль їзди. Зверніть увагу, що продуктивніше Ваш смарт ТВ бокс тим більше переваг у Вас у ведені бою! Аndroid ТВ бокс NEXON X8 на 4-ядерному Amlogic S905X3 або ж X88 King на потужному 6-ядерному процесорі Amlogic S922X відмінно підійдуть для Ваших битв.
  • Створюйте взводи з друзями або вступайте в клан, щоб боротися разом з однодумцями в рейтингових боях і брати участь в турнірах з призами!
  • Видовищна графіка, яка автоматично оптимізується під Ваш пристрій. Для більш якісної обробки складної графіки рекомендуємо використовувати приставки з новим мультимедійним графічним процесором Mali-G52MP6, який використовуються в медіаплеєрах X88 King і X88 Pro 20. При максимальних налаштуваннях графіки без HD текстур, fps в районі 50-60 кадрів.

Пiдтрима Android

Крос-платформний геймплей дозволяє битися в рамках єдиної ігрової всесвіту. Насолоджуйтесь безкоштовними онлайн-баталіями з будь-якого зі своїх пристроїв - будь то смартфон, планшет або смарт ТВ бокс!

Системні вимоги

Тип 

Мiнiмальнi Рекомендованi
Операційна система Android 9 Android 9 i вище
Графічний прискорювач Mali-400 Mali-G31
Процесор от 1200 МГц, 4 ядра  1500 МГц, 4 ядра i вище
Оперативна пам'ять 4 ГБ 4 ГБ i вище

 

Як втсановити World of Tanks Blitz на Ваш ТВ бокс

Як відомо, на медіаплеєри можна встановлювати додаткові програми та ігри. Для того щоб у Вас не виникло ніяких проблем з установкою гри, розглянемо, що слід зробити для її інсталяції. Розглянемо на прикладі популярної версії Android 9 і Android TV 10.

Виконайте наступні кроки:

Відкрийте додаток Google Play -> У рядку пошуку введіть назву гри "World of tanks blitz" -> "Встановити" -> "Грати"

Виконайте наступні кроки в версії Android TV:

Скачайте попередньо на носій файл .apk https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=world+of+tanks

Відкрийте додатки -> Встановіть "APKMirror Installer" -> Підключіть знімний носій -> Відкрийте "File Browser" -> Запустіть завантажений файл .apk за допомогою APKMirror Installer -> "Встановити" ( "Install") -> "Грати"

 

Android 9 Android TV10
🠗 🠗
🠗 🠗
🠗 🠗
🠗 🠗
  🠗
 
  🠗
 

 

Для більш зручного управління рекомендуємо відразу ж підключити геймпад. У нашому випадку тестувалися Ipega PG-9076 і Ipega PG-9078

Підключаємо джойстики по Bluetooth або USB-адаптеру до приставки. Далі активуємо управління джойстиком, безпосередньо, в самій грі (по інструкції нижче).

Настройки
Тип управления -> Геймпад