У цій статті ми розповімо, про два способи скидання ТВ приставки до заводських налаштувань. Скидання на заводські налаштування необхідні в тому випадку, якщо тв приставка зависає, гальмує, перевантажується, не вдалося підключитися до інтернету, різко темніє екран і ін.

Хочемо нагадати, що скидання медіаплеєра на заводські налаштування викликає видалення всіх зберігаються в її пам'яті даних і повернення заводської прошивки зі стандартним набором додатків.

Звичайне скидання налаштувань

Необхідно зайти в «Налаштування» приставки і відкрити розділ «Відновлення та скидання». На деяких моделях є можливість запустити процедуру резервного копіювання даних - «Резервування даних», таким чином Ви зберігаєте дані додатків, пароль Wi-Fi та інші настройки в своєму Google-акаунті. Після необхідно натиснути на «Скидання налаштувань», Ви побачите попередження системи, звертаємо Вашу увагу, що у Вас буде вибір форматувати або НЕ форматувати підключену до медіаплеєра карту пам'яті, робимо вибір і тиснемо «Скидання даних». Після скидання даних приставка вимкнеться і через кілька хвилин запуститься знову. Скидання проведене.

Тепер розповімо як зробити скидання до заводських налаштувань, якщо з якихось причин потрапити в меню налаштувань не виходить

В такому випадку Вам необхідно оглянути Ваш TV Box. На деяких моделях Ви зможете знайти кнопку з підписом «Recovery», «Reset» або просто невеликий круглий отвір в корпусі, в інших моделях кнопка знаходиться в AV виході.

Для її натискання вам знадобиться сірник або зубочистка з відламаний кінцем. Втсавьте її в AV вихід, натискаючи її (буде невелике клацання) і утримуйте натискання. Тепер відключаємо від приставки кабель живлення і, продовжуючи утримувати кнопку «Recovery», через пару секунд підключаємо живлення знову. Якщо Ви все зробили правильно, екран телевізора блимне позначаючи початок процесу перезавантаження приставки (після цього кнопку «Recovery» можна відпускати), на екрані Ви побачите меню завантаження, що вказує на те, що приставка працює:

 

Після появи на екрані меню завантаження, кнопками пульта необхідно вибрати рядок Wipe Data Factory Reset і натиснути ОК на пульті. У наступному вікні також натискаємо Yes - Delete all User Data. Через кілька секунд знову з'явиться головне меню, вибираємо в ньому Reboot system now, ставимо приставку на місце і чекаємо 5-10 хвилин, поки система повністю перезавантажиться.