Android 11 стає стандартом серед ТВ боксів. Ще одне доповнення - це оновлена ​​версія X88 Pro 20, в якій використовується процесор Rockchip RK3566. Це відносно недавно розроблений чіп з 4 ядрами Cortex-A55, кожне з яких може працювати на частоті 1800 МГц. Встановлено графічний процесор Mali-G52 з максимальною роздільною здатністю 4K UHD 2160p. Також в цьому пристрої вдвічі збільшено об'єм пам'яті, так що тепер є 8 ГБ оперативної пам'яті, що буде найбільш корисно, якщо використовувати кілька додатків одночасно.


Бездротові можливості включають двохдіапазонний Wi-Fi з вбудованою антеною і Bluetooth 4.2. Для провідної мережі вбудований LAN порт забезпечує швидкість 1000 Мбіт/с. На задній панелі корпусу знаходяться наступні роз'єми: USB 3.0 і USB 2.0, цифровий аудіовихід SPDIF, порт Gigabit Ethernet, відеовихід HDMI 2.0. Приставка включає в себе блок живлення, кабель HDMI, керівництво користувача і пульт дистанційного керування Bluetooth з мікрофоном для голосового пошуку.


ТВ приставка X88 PRO 20 вже займає лідируючі позиції в багатьох відносинах. Медіаплеєр можна використовувати як комп'ютер на базі Android, так як в ньому є все, що Вам потрібно для звичайного комп'ютера: браузер, Facebook, Youtube, ігри, офісні додатки, електронна пошта, Gmail і все, що можна встановити з Google Play. X88 Pro має хороше забезпечення і підказки для відтворення та потокової передачі.