H96 MAX V11 - це оновлений медіаплеєр нового покоління 2021 року на базі процесора від компанії Rockchip - RK3318 Quad-Core 64bit Cortex-A53. Даний процесор дає можливість переглядати відео в якості Full HD і Ultra HD 4K. H96 Max V11 працює під управлінням новітньої ОС Андроїд 11. Має встановлений Google Play Маркет і інші додатки. Хочете дивитися улюблений фільм або серіал, незалежно від програми передач? У хорошій якості, в зручний час? З медіаплеєром H96 Max V11 у Вас буде така можливість! Більш того, Ви зможете грати в численні ігри, підключати до нього джойстики, клавіатури або мишки, щоб працювати або відпочивати в свій вільний час.

ТВ приставка H96 MAX V11 має досить багату комплектацію на борту. Медіаплеєр оснащений двочастотних Wifi приймачем - 2.4 і 5 ГЦ. ТВ приставка має Bluetooth, завдяки якому можна підключити до неї бездротової геймпад, навушники, аудіо-колонки та інші гаджети. Ємність пам'яті можна розширити за рахунок карти пам'яті мікро SD. Крім того, не забувайте, що до приставки можна підключати будь-які сховища даних, навіть зовнішні жорсткі диски. Для перегляду медіа файлів з зовнішніх носіїв (карти пам'яті, флешки, зовнішні накопичувачі SSD HDD та інше) можна використовувати вбудований порт USB 2.0 або USB 3.0.

З ТВ боксом H96 max V11 можна насолоджуватися якісним переглядом IPTV, доступні онлайн кінотеатри з тисяч фільмів і серіалів в HD якості, YouTube, Google і можливість доступу до будь-яких сайтів. А вбудований медіаплеєр програє всі відомі відео і фото формати, музичні файли, текстові файли та ін.