Шановні клієнти, ми знову раді Вам повідомити, що відкрилися наші нові магазини "NEXON":

  • м.Харків ТРЦ "Караван" вул.Героїв Праці, 7 (1-й поверх)

  • м.Київ ТЦ «Городок» проспект Степана Бандери, 23 (1-й поверх) 

Відтепер жителям м.Харків та м.Київ придбати СмартТВ приставку стало ще простіше, адже з'явилася прекрасна можливість відвідати наш магазин і особисто вибрати вподобану Вам модель перед покупкою.

Вас з радістю зустрінуть наші фахівці, які допоможуть з вибором приставки, дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання і проконсультують по аксесуарам. Все приставки в магазині повністю налаштовані і вже з рядом встановлених додатків за допомогою яких у Вас буде можливість переглядати ТВ канали, фільми, Youtube, використовувати Viber, браузер, Play Market грати в ігри і т.д. У новому магазині у Вас буде можливість особисто подивитися на роботу будь-якої вподобаної Вам ТВ-приставки. Також, в магазині представлені всі види ТВ-приставок з нашого сайту. Тут є і всілякі аеро-пульти, аксесуари.

Кожен клієнт важливий для нас, тому наші фахівці завжди готові знайти до Вас індивідуальний підхід. У нас завжди проводяться акції та знижки для наших клієнтів, тому не пропустіть свій шанс і спостерігайте за новинами нашого сайту. Якість і зручність - наші головні переваги. У нашому магазині представлений весь спектр послуг. Якщо у вас є якесь питання по сервісу, послуг або гаджетам, ви завжди можете звернутися до нас.

Завжди раді Вас бачити в наших нових магазинах з 10:00 до 22:00 щодня.