Ми звикли, що  ТВ приставки  - це хороший засіб для перегляду ТБ, фільмів і інтернет-серфінгу. Але! Не варто забувати про ігри, які порадують Вас якістю і динамічністю! Перетворити будь-яку приставку в ігрову платформу досить просто! Для цього буде потрібно геймпад і кілька хвилин на установку гри. Щоб Ви не витрачали час, ми склали список з найпопулярніших і якісний ігор, що працюють з геймпадами. 

Conan Exiles

Conan Exiles – це повністю відкритий світ і повна свобода дій! Ви можете робити все, що хочете. Звичайно ж, це не скасовує захоплюючій сюжетної лінії і безлічі квестів. Нелінійне проходження, величезний набір предметів і озброєння, "прокачування" персонажа, відкритий світ, сотні ворогів і чудова графіка продемонструють Вам всі можливості якісних ігор для ТВ приставок.


Zombie Age 2

Незважаючи на удаваний дитячим геймплей, ця гра в першу чергу сподобається дорослим, які хочуть відпочити від проблем повсякденності за ненав'язливою "стрелялкой". Аркадна мальована графіка тільки підсилює позитивний ефект від гри (незважаючи на те, що Вам постійно доведеться битися з ордами ворогів :). Беріться за зброю і розберіться з цими зомбі!


Eisenhorn: XENOS

Хтось був інквізитором і членом великого ордена "Ordo Xenos". Він розіслав в усі куточки галактики якесь послання, в якому було сказано: "Захищати будь-яким способом імперію від чого-небудь, що може загрожувати життю людству". Одним з тих, хто прочитав це послання виявилися саме ви! Вам доведеться дослідник все голки світу Warhammer і захистити всіх тих, хто цього потребує. Зрозуміло, в цьому Вам допоможуть захоплюючий сюжет, шикарна графіка і зручне управління. Встановлюйте гру, підключайте геймпад і насолоджуйтеся унікальною і барвистою всесвіту!

Real Racing 3

Думаєте, що Real Racing 3 чергова гонка з повсякденним сюжетом? Як би не так! Ви будете їздити на більш ніж 45 автомобілях: від Dodge і Audi до Lamborghini, Porsche і Bugatti. Підкорите офіційні ліцензовані світові траси: Mazda Raceway Laguna Seca, Circuit de Spa-Francorchamps, Silverstone, Hockenheimring і багато інших. Завдяки новому движку Mint ™ 3 Engine гра Real Racing 3 виглядає просто приголомшливо: високоякісна графіка, знос машин, різні спецефекти і ін. Адреналін Вам забезпечений!