Компанія NEXON випустила нову модель приставки NEXON X2 +, яка працює на популярному процесорі Allwinner H313. Даний процесор відрізняється зниженим енергоспоживанням, має частоту 1,5 ГГц і доповнений графічним прискорювачем GPU Mali-G31 MP2. Медіаплеєр відрізняється продуктивністю, якої достатньо для стандартних завдань: інтернет-серфінгу, перегляду фільмів та відеороликів, запуску простих ігор і додатків, спілкування в соціальних мережах і багато іншого. Ще одним плюсом є доступна вартість моделі.  

Відмітні особливості:

  • Сучасний Android 10
  • Двохдіапазонний Wi-Fi модуль, котрий підтримує 2,4 Ггц/5ГГц. Таким чином, використовуючи більш вільний частотний діапазон 5 ГГц - отримуємо більш якісне з'єднання і більшу швидкість. Зверніть увагу на наявність фізичної Wi-Fi антени!
  • Встановлено контролер живлення - стабілізує напругу, щоб знизити навантаження на процесор приставки.
  • Приставка розроблена саме під ТМ NEXON - встановлений фірмовий лаунчер, а також всі необхідні додатки і оновлення. Що важливо, якщо скинути приставки до заводських налаштувань - все зберігається.
  • ТВ бокс Nexon x2 + офіційно ввезений та сертифікований в Україні!

Пропонуємо розглянути ТВ приставку Nexon X2+ в порівнянні з найпопулярнішими моделями бюджетної цінової категорії - x96 mini і x96Q.

Більший корпус → сприяє кращій циркуляції повітря і охолодження.

Цифровий оптичний вихід OPTICAL → забезпечує найкращу якість аудіо сигналу.

Дисплей → відображає час, індикатор включення приставки, завантаження, інтернет з'єднання.

24 місяці гарантії → говорить про надійність продукту і його апаратної частини!